Nadzieja na nowy dom edycja II – wniosek o grant rozpatrzony pomyślnie!

🔔 Jakiś czas temu składaliśmy wniosek o grant pod nazwą “Nadzieja na nowy dom edycja II”, udało nam się pozyskać dofinansowanie na szkolenie, zakup kojca i materiały edukacyjno – marketingowe🤩🤩🤩 To dla nas bardzo duża pomoc❣️🐾
👉🏻 Projekt ma na celu zintegrowanie mieszkańców miasta Sieradza, aby wspólnie z członkami Stowarzyszenia i wolontariuszami znajdować domy adopcyjne dla psów przebywających w schroniskach.
👉🏻 Aktywne znajdowanie domów adopcyjnych psom przebywającym w schroniskach jest najlepszym sposobem zmniejszenia ich ilości w nich przebywających.
👉🏻 Psy “pracujące” z człowiekiem są lepiej przygotowane do adaptacji w nowym domu, a ludzie chętniej chcą adopotować psy po szkoleniu.
👉🏻 Czekamy na mieszkańców Sieradza zainteresowanych włączeniem się w nasza akcje “Nadzieja na nowy dom – edycja II”. Jesteśmy pewni, że dzięki wspólnym działaniom przeprowadzimy jeszcze więcej udanych adopcji.
👉🏻 Przeszkoleni członkowie Stowarzyszenia i wolontariusze są w stanie przygotować osoby adoptujące zwierzęta do ich nowej roli. Kompleksowo podjęte działania rozwiązują problem znajdowania domów adopcyjnych oraz odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami . Podejmując takie działania od roku 2017 widzimy ogromną chęć ze strony mieszkańców Sieradza udziału w działaniach na rzecz potrzebujących zwierząt z terenu miasta.
👇🏻 Poniżej prezentujemy zdjęcia ze szkolenia, które odbyło się w tym roku, na które także otrzymaliśmy dofinansowanie 😍👏🏻